Jsme česká montážní, servisní a obchodní společnost, která působí na trhu  v oboru měřící, regulační a topenářské techniky. Hlavním cílem společnosti je poskytování profesionálních služeb k dosažení úspor nákladů na dodávky energií.

 

Profesionální a individuální přístup k řešení zákaznických požadavků a problémů vnímá naše společnost jako trvalý prostor pro podnikatelské aktivity na českém trhu. Společnost se zaměřuje na projekty a realizace spojené s dosažením úspor nákladů a tím i peněz v oblasti dodávek energie do bytových a nebytových objektů. Za tím účelem využívá kvalitní a spolehlivou přístrojovou techniku, materiály a profesionální potenciál lidí.

 

Společnost nabízí komplex služeb od bezplatného poradenství a vypracování cenové nabídky až po vlastní realizaci díla formou předání na klíč a převzetí objektu do dlouhodobé technické správy na základě písemné smlouvy. Takto koncipovanou spolupráci na širokém základě ocení zejména nově vzniklé právní subjekty po privatizaci bytových objektů, bytová družstva, městské části, developerské organizace a další společnosti zabývající se správou bytových a nebytových objektů. Součástí dlouhodobé spolupráce je i návrh dalších technických opatření po rekonstrukci budov, s cílem optimalizace a úspory dodávek energií. Společnost též nabízí financování konkrétních projektů včetně dlouhodobých pronájmů zařízení.

 

Společnost AZ - ENERGIE s.r.o. spolupracuje s výrobci a distributory tepla při navrhování systémů měření tepla, přenosu dat a zajištění servisu. Na základě požadavků konečných zákazníků předkládáme návrhy technických řešení k optimalizaci spotřeby tepla a úsporám nákladů.